1 360 Kč –19 %
Freez Goal+Buster
1 360 Kč –19 % 1 099 Kč
Skladem

Novinka - malá floorbalová branka Freez včetně zástěny Goal Buster! Rozměry branky 90 cm x 60 cm x 35 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set - malá floorbalová tréninková branka na floorbal či hokejbal včetně zástěny do branky Goal Buster!
Malá tréninková floorbalová branka se síťkou, bytelné konstrukce se sklápěcím mechanizmem. Rozměr branky je 90 x 60 x 35 cm. Trubky jsou z oceli o průměru 25.4 mm, s tloušťkou stěny 0.6 mm. Branka má kvalitní a odolnou síťku. Branka je vhodná nejen pro florbalisty.

Součástí setu je i Freez Floorbal Goal Buster - textilní tréninková zástěna do branky 90 cm x 60cm. Tato zástěna je ideální řešení pro zlepšení domácího tréninku při nácviku přesnosti střelby. V plachtě jsou 4 tréninkové otvory - v rozmezích o průměru 10až 15 cm. Plachta se upevní na branku pomocí 7 pásků na suchý zip. Plachta je z odolného a světlostálého materiálu s možností vyprat v pračce až na 60°C (nutné zalepit suché zipy). Materiál 100% polyester.